İş Ortaklarımız

Gereksinimlerinizi karşılayacak ürünler ve çözümler SymPRO’da
Symantec-Is-Ortagi-Sympro
Veritas iş ortağı
LogSign-Is-Ortagi-Sympro
Dece Software
SotiMBM-Is-Ortagi-Sympro

Destek ve iletişim

+90 216 706 10 09

info@sympro.net

Biz nasıl çalışırız

Riskleri anlamak, zengin bir uzmanlık havuzuyla pragmatik ve basit bir yaklaşım benimsemek, SymPRO’nun müşterilerinin güvenliğini sağlamak için sunduğu yöntemlerdir.

01

Müşterilerimizi korumak

Siber saldırılar asla durmaz. Ayrıca algılama, müdahale ve yenilik dahil olmak üzere siber güvenliğe, müşteri ağlarını, verilerini ve refahını zararlardan korumak gibi konulara odaklanıyoruz

02

Dijital dönüşümü yönlendirmek

Destek ve danışmanlık birimimiz, müşterilerimiz için yenilikçi çözümler, ürünler ve sonuçlar sunarak dijital dönüşümü destekleyecek yarının teknolojilerini bugüne taşır.

03

En güvenli birleşik ağ

Bizim için en güçlü temelleri inşa etmek ağla başlar. İnsanların ve işletmelerin güvenli bağlantı kurma ihtiyacı hiç bu kadar önemli olmamıştı.

04

Güvenlik Liderliği

Güvenlik için baş döndürücü bir dizi satıcı ve ürün mevcuttur. Değeri ve sonuçları optimize etmek için doğru olanları seçmek çok daha zordur. Kuruluşunuz için en iyisini elde etmenizi sağlamak için en iyi güvenlik çözümleri satıcılarıyla ilişkilerimizi sürdürüyoruz.

Yüksek değerli, yüksek performanslı sonuçlar.

Güvenlik çözümleri sunma konusundaki uzmanlığımız, şifreleme
ve erişim yönetiminin temel teknik kontrollerine odaklanır.

Ekibimizin metodolojileri ve çıktıları, her bir angajmanın merkezinde yer alır, böylece müşterimize her projenin tüm yaşam döngüsü boyunca süreçlerini gösteririz. Süreçlerimiz şeffaflık, disiplinli planlama, kapsamlı gereksinim analizi, etkili testler, kontrollü geçiş ve müşteri operasyonuna sorunsuz geçişi içerir.