Veri Maskeleme
Özgür veri paylaşımı için maskeleme

Geodi Veri maskeleme ile belge içindeki keşfedilen hassas veriler gizlenir. Örneğin isimler, TCNO’lar veya para ifadeleri yok olur. Maskeleme ile belgeyi paylaşma imkanlarınız artar. Bir hukuk belgesini anonim hale getirebilir ve paylaşabilirsiniz.

Geodi Veri Maskeleme

Dinamik Maskeleme

Veri keşfi çok sayıda önemli bilgiyi keşfeder. Aynı doküman içinde kişisel ve finansal bilgiler olabilir. Amacınıza göre tümünü veya sadece kişisel verileri maskeyelebilirsiniz. GEODI Maskeleme çözümü orijinal belgeyi her zaman korur.

Dece Veri Maskeleme

Desktop Sınıflama

Windows explorer ile uyumlu çalışan sınıflama aracı ile seçtiğiniz dosya veya dosyalar otomatik veya manuel sınıflanır. CAD, Video, Ofis ve diğer dosya türleri etiketlenebilir.

Anonimleştirme

Belgeleri toplu olarak maskeleyerek anonim bir veri kümesi oluşturabilirsiniz. Anonimleşen belge kümesini iç ve dış paydaşların erişebileceği ortamlara koyabilir, hassas veri kaybı endişesi taşımadan iş süreçlerinizi kolaylaştırırsınız.

Farklarımız

Yüksek başarımlı bir veri keşfi sayesinde maskeleme/anonimleştirme sonuçlarına güvenebilirsiniz. Low-Code yapısı sayesinde Maskeleme kategorilerini ihtiyacınıza uygun hale kolayca getirebilirsiniz. GEODI platform API ile maskeleme yeteneklerini kendi yazılımlarınız içinde de kullanabilirsiniz.

Ürün bilgilendirmeleri hakkında güncel bilgileri almak isterseniz bizi Linkedin‘de takip edebilirsiniz.