Fortinet

Next-Generation Firewall (NGFW)

Yeni nesil güvenlik duvarları (NGFW’ler), bir kurumu iç ve dış tehditlerden korumak için ağ trafiğini filtreler. NGFW’ler, paket filtreleme, IPsec ve SSL VPN desteği, ağ izleme ve IP haritalama özellikleri gibi durum bilgisi olan güvenlik duvarlarının özelliklerinin korunmasının yanı sıra, daha derin içerik inceleme yeteneklerine de sahiptir. Bu yetenekler, saldırıları, kötü amaçlı yazılımları ve diğer tehditleri tanımlama yeteneği sağlar ve NGFW’nin bu tehditleri engellemesine izin verir. NGFW’ler kuruluşlara SSL denetimi, uygulama kontrolü, izinsiz girişi önleme ve tüm saldırı yüzeyinde gelişmiş görünürlük sağlar.

Fortinet

NGFW’ler yalnızca kötü amaçlı yazılımları engellemekle kalmaz, korunan , yönetilebilen ve aynı zamanda sıfırıncı gün ataklarına karşı da size güvenlik sağlar. Yeni nesil güvenlik duvarları, ağ güvenliğini uygulama yönteminin, hayati bir bileşenidir.

 

FortiGate NGFW’ler, en son NP7 (Network Processor 7) dahil amaca yönelik oluşturulmuş güvenlik işleme birimleri (SPU’s) tarafından desteklenen ağ güvenlik duvarlarıdır. Güvenliğe dayalı ağ iletişimi sağlarlar, hibrit ve hiper ölçekli veri merkezleri için ideal ağ güvenlik duvarlarıdır.

Fortinet Yeni nesil Firewall

Fortinet NGFW’ler, en son TLS1.3, web filtreleme, intrusion prevention system  (IPS) dahil olmak üzere secure sockets layer (SSL) denetimi gibi sektör lideri güvenlik yeteneklerini birleştirerek maliyeti ve karmaşıklığı azaltır ve tam görünürlük sağlar .

Kullanıcı dostu arayüzü ile yönetimi basitleştirir, ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri size detayları ile sunar.

Fortinet NGFW’ler, hiper ölçekli ve hibrit BT mimarilerinin performans ihtiyaçlarını benzersiz bir şekilde karşılar, kuruluşların optimum kullanıcı deneyimi sunmasını ve daha iyi iş sürekliliği için güvenlik risklerini yönetmesini sağlar.

FortiGate NGFW’ler, bilinen ve sıfır gün tehditlerine karşı koruma sağlamak ve Fabric Management Center ile entegrasyon yoluyla operasyonel verimliliği artırmak için yapay zeka (AI) güdümlü FortiGuard ve FortiSandbox hizmetleriyle sorunsuz bir şekilde entegre olur.

Fortinet-Yeni-Nesil-Firewall

Demo talebiniz yada satınalma konularında ,her ölçeye uygun FortiGate ürün ailesi çözümlerimiz için , lütfen bizimle iletişime geçiniz. Alt tarafta FortiGate NGFW ailesinin ana bileşenleri yer almaktadır.

 

  • FortiGate 4000 serisi
  • FortiGate 3000 serisi
  • FortiGate 2000 serisi
  • FortiGate 1000 serisi
  • FortiGate 900D
  • FortiGate 600E
  • FortiGate 400E
  • FortiGate 200F