Veritas NetBackup (NB)

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için birleşik veri yedekleme ve kurtarma

Kurumsal veri yedekleme ve veri kurtarma yazılımlarında uzun zamandır pazar lider olan Veritas NetBackup  en kompleks ve en büyük çoklu-bulut platformlarını ve veri merkezi ortamlarını korumak için oluşturulmuştur. NetBackup sanallaştırılmış ve bulut-tabanlı kurulumlar için, geleneksel yedekleme uygulamalarının sunabileceğinin çok daha ötesinde, yeni ve eski teknolojilerin desteğini bir arada sunmaktadır.

Veritas NetBackup (NB)

NetBackup, pazar payına göre en popüler kurumsal veri koruma yazılımı olarak sektöre liderlik ediyor, dünyadaki en büyük kuruluşlar tarafından kullanılıyor ve Garter Magic Quadrant’ta 15 kez Lider seçildi (MQ).

Kurumların büyümesi ile beraber, çok çeşitli platformlar, uygulamalar ve altyapı kullanılmaya başlar. Bu karmaşık yapı için sadece bir yedekleme yazılımı değil, bir yedekleme platformuna ihtiyaç duyulur, tam bu ihtiyaca cevap verecek çözümdür NetBackup.  Bir yedekleme yazılımından öte, tek ekrandan yönetilebilir bir platform sağlar size.

Sanal sistemler; VMware  vSphere, Microsoft Hyper-V, Nutanix AHV, Red HatVirtualization, Docker, Azure Stack ve OpenStack dahil olmak üzere önde gelen hipervizörler ile entegre olur.

Veritas NetBackup

IBM DB2, Microsoft Exchange Server, Microsoft SQL Server, MySQL ™, Oracle, Oracle RAC ve SAP.SQL self servis dahil veritabanı ve uygulama platformlarını destekler.

Data Base yöneticisi, bağımsız olarak kimlik bilgilerini keşfedebilir, yönetebilir, yedeklemeleri planlayabilir. Microsoft SQL’in geri yüklemelerini gerçekleştirebilir.

Ayrıca bir veri tabanına hızlı bir şekilde göz atmak veya bunları bağlamak için Anında Erişim sağlayabilir.

Gelişmiş yönetim, kullanıcı kotası desteği, AD entegrasyonu, NetBackup HA Araçları desteği ve merkezi yönetim için web kullanıcı arayüzünün bir parçasının yanı sıra, tam API desteğini de içerir.

NetBackup , depolama sistemleri , çeşitli anlık görüntüler ve Ağ Veri Yönetimi Protokolü ile entegre ederek,depolama sistemi düzeyinde verileri korur.

(NDMP) Pure Storage, Dell EMC, HPE, Hitachi, IBM, NetApp desteği vardır.

Ransomware zararlı yazılımların saldırıları ile veri silinmesi yada şifrelemesine karşı koruma sağlar.

Accelerator teknolojisi ile her seferinde sadece değişen blokların datasını yedekler, bu  backup ve  recovery sürelerinde önemli kazanç sağlar.

NetBackup sanal ortamdaki sağladığı avantajlar ile full yedek ihtiyacını ortadan kaldırır.

NetBackup Granular Recovery Technology (GRT)  kendi indexleme teknolojisini kullanarak, granüler recovery imkanı sağlar.

NetBackup ile aldığınız yedekleri farklı bir data center ya da site ‘a göndererek, bir felaket durumunda yedekten hızlıca geri dönebilirsiniz.