E mail Security.cloud

Şüpheli e-posta bağlantılarını ve web indirmelerini yalıtarak gelişmiş hedef odaklı kimlik avı saldırılarını durdurun.

Email Security.cloud, Office 365 ve G Suite gibi bulut e-postalarını yada  Microsoft Exchange gibi şirket içi e-postaları koruyan eksiksiz bir e-posta güvenliği çözümüdür. Fidye yazılımı, hedefli kimlik avı ve BEC gibi yeni ve karmaşık e-posta tehditlerini, çok katmanlı bir savunma ve dünyanın en büyük sivil küresel istihbarat ağından alınan bilgilerle korur.

Symantec E mail security.cloud

Email Security.cloud, phishing attack saldırılarını engeller.

Isolation, visibility, sender authentication ve  user awareness  katmanları ile koruma sağlar.

Symantec E mail security.cloud

Hedefli kimlik avı, fidye yazılımı, ticari e-posta ihlali ve e-posta spam’i gibi sinsi e-posta tehditlerini önleyin.

  • Çoklu koruma katmanları, tehdit izolasyonu, spam filtreleme, gelişmiş güvenlik e-posta analitiği, yerleşik kullanıcı farkındalığı, eğitim araçları ve daha fazlasıyla hedefli kimlik avı e-postalarını durdurun.
  • Ortaya çıkan, gizli ve sıfırıncı gün saldırılarını tespit eden içerik savunma, sanal alan ve bağlantı koruma teknolojileriyle en son fidye yazılımlarını engelleyin.
  • Kimliğe bürünme koruması, gönderici kimlik doğrulama zorunluluğu ve marka koruma kontrolleriyle iş e-postası ihlallerini önleyin.
  • Symantec E-posta Sahtekarlığı Koruması ile gönderici kimlik doğrulamasını (DMARC, DKIM ve SPF) uygulama sorunlarını otomasyon kullanarak çözerek marka itibarınızı koruyun.
  • Dünyanın en büyük küresel istihbarat ağından toplanan içgörüleri uygulayarak en gizli tehditleri ortaya çıkarın ve durdurun.

Hızlı yanıt ve düzeltme ile e-posta saldırılarını durdurun

Çok katmanlı teknolojiler ve derin tehdit analizleriyle hedefli saldırılara karşı savunma sağlayın.

  • Gelişmiş makine öğrenimi, bulut tabanlı sanal alan ve tıklama zamanı bağlantı koruması gibi gelişmiş savunmalarla işletmenizi e-posta tehditlerine karşı koruyun.
  • Her temiz ve kötü amaçlı e-postada 60’tan fazla veri noktasını içeren bulut güvenlikli e-posta analitiğiyle hedefli ve gelişmiş saldırı kampanyalarına ilişkin en derin görünürlüğü elde edin.
  • Güvenlik Operasyon Merkezi ile kusursuz entegrasyon sayesinde tehditleri avlayın ve ortamınızdaki en önemli e-posta güvenlik olaylarına öncelik verin.
  • Symantec Information Centric Analytics aracılığıyla güvenlik e-posta telemetrisini diğer sistemlerle ve kullanıcı davranışı analizleriyle ilişkilendirerek en önemli riskleri önceliklendirin.
  • Tehditleri kara listeye alarak, karantinaya alarak ve düzelterek saldırıları hızla giderin ve e-postalar ile uç noktalar arasında yanıtınızı düzenleyin.

Ürün bilgilendirmeleri hakkında güncel bilgileri almak isterseniz bizi Linkedin‘de takip edebilirsiniz.