Symantec VIP 2FA

Her Yerde Güvenli Kimlik Doğrulama

Symantec VIP Dijital kanallara, özellikle de mobil cihazlara geçiş, siber suçlulara daha karmaşık saldırıları yapabilme olanağı sağladı. Çalınan kimlik bilgileri, kimlik avı düzenleri, kötü amaçlı yazılım, mobil SIM değiştirme – bunların tümü, siber suçlular tarafından kullanıcıları istismar etmek ve eksik güvenlik savunmalarına sızmak için kullanılan tekniklerdir.

Symantec VIP ( 2FA )

Bu tehditle mücadele etmek için kuruluşların, kullanıcı deneyimini korurken,güçlü mobil tehdit algılamaya ve güçlü çok faktörlü kimlik doğrulamaya ihtiyacı vardır.

Symantec VIP

  • Bu konudaki en önemli koruma katmanı 2FA kimlik doğrulama teknolojisidir.
  • VIP Symantec ‘in Bulut tabanlı 2FA kimlik doğrulama çözümüdür.
  • Oturum açma işlemlerini daha güvenli hale getirir.
  • Özellikle şirket dışındaki kullanıcıların, şirket içerisine yada şirket içerisindeki bir kaynağa erişmek istediklerinde , kullanıcıyı doğrulayarak giriş izni veren çözümdür.
  • Kullanıcının her yerden güvenli bir şekilde şirkete erişimini sağlar.
  • Kullanıcı cep telefonuna mobil uygulama marketten indirebileceği bir uygulama ile şifre alır ve bu şifre ile logon olur.

Milyarlarca kimlik doğrulama

VIP ile binlerce müşteri ve milyonlarca kullanıcıya katılın.
Symantec VIP ile hem kurumsal hem de son kullanıcılar, hizmetlere nerede ve nasıl erişirlerse erişsinler güvenli bir şekilde kimlik doğrulaması yapabilirler. Kendiniz kolayca ayarlayabileceğiniz yüzlerce desteklenen web sitesi ve entegrasyonla, çok faktörlü kimlik doğrulaması çok kolaydır.

İki faktörlü kimlik doğrulama kimlik bilgisi cüzdanı.

Favori web siteleriniz VIP ile uyumlu güvenli kimlik doğrulaması sunar. Başlamak için bir QR kodunu tarayın ve her otuz saniyede bir o web sitesi için güvenlik kodları oluşturulacaktır.

Bir saldırganı durdurmak için sadece bir şifre yeterli değildir.

İki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirmek kolaydır ve saldırıları önler. Sadece bir parmak kaydırması veya bir güvenlik kodu kullanımıyla bilgileriniz güvendedir.

Ürün bilgilendirmeleri hakkında güncel bilgileri almak isterseniz bizi Linkedin‘de takip edebilirsiniz.