SymPRO Bilişim

Odak noktamız, Müşterimizin Başarısıdır

SymPRO Bilişim Teknolojileri veri güvenliği ve iş sürekliliği ürünlerinin satışı ve profesyonel hizmetleri konusunda çalışan bir çözüm şirketidir.

Özellikle veri sızıntı önleme, şifreleme, arşivleme, yedekleme, log yönetimi, son kullanıcı ve ağ güvenliği konularında uzmanlaşmıştır.

Broadcom/Symantec, Veritas, Logsign, Fileorbis, Fortinet, Soti, Dece gibi lider markaların veri güvenliği ve iş sürekliliği ile ilgili çözümlerine yönelik satış, kurulum, danışmanlık alanında çözümler sağlayan SymPRO Bilişim, 10 yılı aşkın tecrübesiyle finans, sigorta, perakende, lojistik gibi bir çok sektörde faaliyet gösteren lider firmalara danışmanlık ve bakım anlaşması kapsamında hizmet vermektedir.

Ürün bilgilendirmeleri hakkında güncel bilgileri almak isterseniz bizi Linkedin‘de takip edebilirsiniz.

Neden SymPRO'yu Seçmelisiniz?

Her işletmenin sözlerini tutan, büyümelerine yardımcı olan ve stratejik değer sağlayan proaktif müttefikleri olması gerektiğine inanıyoruz.

Görevimiz, Müşterilerimizin veri ihlalleri, güvenlik sorunları, ve sistem arızaları yoluyla kesintilerden kaynaklanan risk ve maliyetleri düşürmeleri için sorunsuz çalışan bir BT süreci organize etmektir.

Öz değerlerimiz

Daha akıllı teknolojiyle işletmenize avantaj sağlayın.
+
0
YILLIK HİZMET
0
+
MÜŞTERİ
+
0
İŞ ORTAĞI
0
+
YILLIK DENEYİM