Soti (MDM)

Mobil Saha Gücünüzü En Üst Düzeye Çıkarın

İşletme faaliyetleri milyonlarca birbirine bağlı mobil ve IoT cihazı yönetmeyi gerektirdiği için karışıktır. SOTI’nin Enterprise Mobilite Management (EMM) çözümü, mobiliteyi sınırsız imkanlara taşıyıp, iş gücünüzü rahatlatarak işletme faaliyetlerinizi günümüz ihtiyaçlarına dönüştürür.

SOTI (MDM)

SOTI MobiControl, şirketleri mobil dağıtımlarını her cihazdan, tüm özellikleri ve işletim sistemleriyle güvenli bir şekilde yönetmesi için destekler. SOTI MobiControl, birden fazla tedarikçi cihazlarını dağıtımdan hizmetten çekilmeye kadar tüm yaşam döngüleri boyunca korur ve yönetir. Fiziksel varlıkları takip etmekten, uygulamaları ve içeriği yönetmeye ve cihazları ve verileri güvenli ve emniyette tutmak dahil, işletme mobilitesinin tüm yönlerini kontrol eder.

SOTI MobiControl, çoklu işletim sistemli, birden fazla tedarikçili ve çok amaçlı işletme mobilite programını yönetmenin karmaşıklığını ortadan kaldırır. SOTI MobiControl ile çalışanlarınızı ve kazançlarınızı koruyun.

SOTI İhtiyaç duyduğunuz MDM çözümlerini size sunar.

Soti (MDM)

SOTI MobiControl, cihaz çalışma kesintilerini azaltan ve çalışanlarınızın çalışmaya devam etmesini sağlayan verimlilik araçları ve uzaktan destek özelliklerini içerir.

  • SOTI XTreme Teknolojisi, uzak mobil cihazlara uygulama ve veri dağıtmak için gereken süreyi azaltır, işletmenizin yanıt süresinde 10 kat veya daha fazla iyileşme sağlar.
  • HTML tabanlı Kiosk Modu, cihaz güvenliğini, kurumsal veri gizliliğini ve çalışan verimliliğini garanti etmek için bir mobil cihazı tek bir uygulama veya uygulama gruplarını kısıtlar
  • Her konumdan güvenli iletişimi garanti etmek için cihaz bağlantısını (3G/4G, Wi-Fi ve VPN) otomatik olarak yapılandırın
  • Çokgen tabanlı coğrafi konum koruma duvarı, herhangi bir şeklin, kesin görsel sınırlarına göre politika, uygulama ve içerik dağıtır (ör. okul kampüsü, şirket ofisi, askeri üs, vs.)
  • Geliştirilmiş konum hizmetleri, tüm çevrimiçi cihazların geçerli konumunu anında bir cihaz grubunda görüntülemenize izin verirken Çevrimdışı cihazlar SOTI MobiControl platformuna tekrar bağlanana kadarki en son bilinen konumlarını bildirir
  • Belirli kullanıcı izinleri, kuruluşlarınızdaki hangi birimlerin kullanıcılara, özel verilere ve isteğe uyarlanmış öz niteliklere erişmesine izin vermenizi (okuma, okuma/yazma) sağlar.

SOTI MobiControl, eksiksiz bir mobil içerik ve uygulama yönetimi araçları takımı sunar.

  • SOTI Hub, işletmelerin önemli dosya ve belgeleri kontrol etmesini ve yönetmesini kolaylaştıran güvenli bir içerik yönetim uygulamasıdır
  • SOTI Surf, her şirketin benzersiz işletme ihtiyaçlarını ve son kullanıcı gereksinimlerini destekleyen yapılandırılabilir özellikler ve güvenlik ayarlarını içeren güvenli bir mobil tarayıcıdır.
  • Kurumunuzdan veya herkese açık uygulama mağazasından uygulamaları kablosuz yükleme, yapılandırma, güncelleme ve kaldırma.