Veritas Backup Exec

Backup Exec fiziksel ve sanal platformları koruyan birleştirimiş bir üründür, her iki platformda yedekleme ve felaket kurtarma senaryolarını basitleştirerek eşsiz bir performans ve kurtarma yeteneği sunar.

Veritas V-Ray teknolojisi ile güçlendirilmiş Backup Exec kritik Microsoft sunucularının tamamını, Microsoft uygulamalarını, Vmware veya Hyper V sanal platformlarını çok düşük sürelerde geri dönerek sisteminizde yaşanacak iş kesintinizi ciddi oranda düşürür.

Yeni Özellikleri

– Yenilikçi ve modern yönetim konsolu ile backup’larınızı, politikalarınızı, disaster recovery işlemlerinizi ve eş zamanlı olarak fiziksel sunucularınızı sanal sunuculara çevirme işlemlerinizi daha önce olmadığı kadar kolay yapılandırma ve yönetim imkanı sağlar.

– Sunucunuzun tamamını aynı veya farklı bir donanıma saatler günler değil sadece dakikalar içinde geri dönerek kurtarır.

– Yedeklerinizi Sanal Makinelere cevirir böylelikle felaket durumunda yedeklerinizi Vmware veya HyperV ortamında sanal makine olarak çalıştırmanıza imkan verir.

– Geliştirilmiş Restore Wizard’ı sayesinde sadece sunucuya özgün veri tipi, dosya, klasör,uygulama ve volume bilgilerini sunarak efektif seçimler yapmanızı sağlar.

Özellikler

– Kolay restore ile sanal makinelerin, uygulamaların, database, dosya /klasör veya V-Ray teknolojisi ile granüler obje seçimlerin saniyeler içinde geri dönülmesi.

– Sanal makinelerin ajansız yedeklenmesi.

– Fiziksel makinelerin sanal makinelere ve farklı donanıma dönülerek kurtarılması.

– Deduplication sayesinde optimum yedekleme stratejilerinin oluşturulması.

– Yenilikçi, Modern yönetim konsolu ile yedekleme, politikalar, felaket kurtarma ve fiziksel / sanal makine dönüşümlerinin daha kolay yönetilmesi.

– Geniş platform kapsamı sayesinde, işletim sistemi,uygulamalar, veri tabanları, fiziksel / sanal platformlar ile disk, teyp ve depolama birimi desteği.